INFOLINIA : 606 222 220

e-mail : artfoll@artfoll.pl

Profesjonalne folie reklamowe - Artfoll Warszawa

Folie reklamowe

Strona główna => Folie reklamowe

Folie reklamowe to efektowny, trwały oraz zauważalny dla odbiorców nośnik informacji komercyjnych. Spośród innych metod promocji wyróżnia się swoją ekonomicznością – to stosunkowo niska cena za gwarancję skuteczności. Folie samoprzylepne, które mamy w swojej ofercie, łączą w sobie funkcję użytkową z niezwykłą estetyką: zapewniają komfort, intymność oraz zabezpieczają przed szkodliwymi promieniami UV. Posiadamy możliwości wykonywania oraz instalowania dowolnych form metodą platerowania na wybranych foliach matowych wg projektów dostarczonych przez klienta. Folia to trwały oraz zapewniający wysoką jakość drukowania materiał nośny dla reklam graficznych. Stosowane są nie tylko na witrynach, ale też na samochodach czy karoseriach. To znakomite uzupełnienie trójwymiarowego logo i podświetlenia. Na folii reklamowej można umieścić dowolną grafikę, uwzględniającą zdjęcia czy informacje tekstowe. To doskonały sposób na jasne zakomunikowanie oferty.

Folie reklamowe samoprzylepne

Folia samoprzylepna, którą dystrybuujemy i montujemy, łatwo dostosowuje się do kształtu konkretnej powierzchni, nie deformując wydruku. Okleina to jeden z popularnych sposobów na długofalową reklamę i zyskanie wielu odbiorców w krótkim czasie. Ze względu na dużą ilość tego rodzaju zamówień, uczyniliśmy montaż i dystrybucję materiałów reklamowych jednym z filarów naszej działalności. To doskonale rozwiązanie marketingowe zwłaszcza w przypadku firm, funkcjonującym na obszarze danego miasta. Dzięki jego wykorzystaniu na karoserii możesz dotrzeć do Twojej grupy odbiorczej szybko i niedrogo. Folie reklamowe samoprzylepne są łatwe w aplikacji, a cały proces jest odwracalny – w każdej chwili możesz je zdjąć lub dokonać wymiany okleiny. Z łatwością można zdjąć je z karoserii czy szklanej powierzchni, przywracając daną płaszczyznę do stanu początkowego. Wykonywane przez nas nakładki promocyjne wspaniale się prezentują między innymi dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiału polimerowego. Żywe kolory, wyraźna grafika – tego można oczekiwać, inwestując w nasze folie reklamowe.

Folie reklamowe na ściany, do witryn i karoserii

Zamiast oklejać witrynę papierowymi plakatami czy wydawać pieniądze na kolejną porcję ulotek, warto zafundować sobie trwały poster, który jest widoczny z daleka i zdecydowanie bardziej przyjazny środowisku niż dodruki kolorowych broszur. W razie potrzeby można go usunąć i nałożyć nowy projekt. Wielu właścicieli lokali usługowych i przedsiębiorstw współpracuje z nami, okresowo zamawiając zmiany istniejących już reklam. Atrakcyjne materiały wizualne to podstawa marketingu bezpośredniego. Warto uczynić swoją usługę czy lokal bardziej dostrzegalnym poprzez opatrzenie go wyraźnym wydrukiem, który przyciąga uwagę swoją atrakcyjnością. Szyby to doskonałe płaszczyzny do zastosowania tego typu zabiegów. Folia samoprzylepna, którą stosujemy, zapewnia niezbędną przepuszczalność światła i jest odporna na wpływ czynników atmosferycznych. Jej użycie może okazać się znakomitym wykorzystaniem przestrzeni w celach reklamowych.

Trwałe folie reklamowe najwyższej jakości

Większe miasta są pełne różnego rodzaju materiałów promocyjnych. Firmy eksponują logo i zaprojektowane zgodnie z identyfikacją wizualną materiały reklamowe w celu przyciągnięcia nowej grupy odbiorców, jak również zaakcentowania lokalizacji swojego biznesu. W reklamowym gąszczu łatwo zginąć dlatego nakładki na witryny powinny być zaprojektowane w sposób przemyślany, a przy tym – wykonane z wykorzystaniem najlepszej jakości materiałów. Aby dobrze się prezentować, folie muszą zostać nałożone w sposób profesjonalny. Wykwalifikowani specjaliści dzięki precyzji i wieloletniemu doświadczeniu są w stanie równomiernie zaaplikować je na witryny lub karoserię auta, w taki sposób, aby nie powstały żadne fałdki czy załamania. Dzięki temu projekt graficzny jest należycie wyeksponowany i przyciąga wzrok. Doskonała wytrzymałość folii na wpływ czynników atmosferycznych sprawia, że można bez przeszkód cieszyć się nią nawet przez kilka lat.

Montaż folii reklamowych

Nasz wykwalifikowany zespół oferuje profesjonalne montowanie materiałów reklamowych w postaci wydruków na różnych płaszczyznach: szybach, witrynach czy karoserii. Jeśli masz niestandardowy pomysł na montaż lub kształt wydruku, skontaktuj się z nami – chętnie podejmujemy się nowych wyzwań. Jesteśmy doceniani na rynku nie tylko ze względu na staranność samego montażu, ale również jakość wydruków, które przygotowujemy. Jednocześnie, oferujemy usługi w wyjątkowo konkurencyjnej cenie. Nie musisz martwić się o zapewnienie warunków technicznych. Jako lider w branży produkcji i aplikacji folii różnego typu, posiadamy niezbędny sprzęt oraz zasoby pozwalające na wydruk oraz montaż folii reklamowych w pełnej gamie kolorystycznej, w formie grafik na witryny oraz inne powierzchnie płaskie.

Gwarantujemy taki wydruk, który sprawdzi się w różnych warunkach atmosferycznych i na długi czas pozostanie jak nowy. Żywe barwy i detale długo pozostaną nienaruszone, jeśli wybierzesz nasze folie samoprzylepne. Pomożemy też w zdemontowaniu folii reklamowych, by zamontować kolejne.

Folie reklamowe na podstawie dostarczonego wydruku

Decydując się na usługi naszej firmy, masz pewność, że czynniki pogodowe nie wpłyną w znaczący sposób na atrybuty wizualne wydruku. Folia polimerowa, którą wykorzystujemy w procesie montażu, charakteryzuje się wyjątkową trwałością i elastycznością.  Członkowie naszej ekipy to profesjonaliści, którzy dokładają największych starań, by materiał reklamowy ściśle przylegał do witryny czy karoserii. Zamontują go w taki sposób, aby nie wpływał negatywnie na komfort korzystania z pojazdu, nie ingerując również w jego bezpieczeństwo.

Montażu folii reklamowych dokonujemy na zamówienie z wykorzystaniem dystrybuowanych przez nas modeli. Od Ciebie potrzebujemy jedynie materiałów, których użyjemy do przygotowania wydruku. Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice, ale jesteśmy otwarci na współpracę z mieszkańcami innych polskich miast. Zapraszamy do kontaktu, by skonsultować szczegóły.

Podstawowe cechy usługi:

  • występują jako elementy w wycenie ploterem lub jako druk wielokolorowy na folii,
  • usługa wraz z platerowaniem lub drukiem na podstawie materiałów klienta,
  • folie są skutecznym sposobem promocji firmy, pełniąc funkcję użytkową i estetyczną jednocześnie,
  • wysokiej jakości wydruk sprawdza się w różnych warunkach atmosferycznych (jest odporny na wilgoć, promieniowanie UV oraz zmiany temperatury).

Zobacz więcej: folie antywłamaniowe | folie matowe | folie ochronne warszawa | folie okienne | folie przeciwsłoneczne | folie reklamowe | oklejanie samochodów warszawa | oklejanie szyb warszawa | przyciemnianie szyb warszawa