INFOLINIA : 606 222 220

e-mail : artfoll@artfoll.pl

Folie przeciwsłoneczne - termoizolacyjne - Warszawa

Strona główna => Folie przeciwsłoneczne - termoizolacyjne - Warszawa

Wytrzymałe folie przeciwsłoneczne, termoizolacyjne - Artfoll WarszawaFolie okienne przeciwsłoneczne stanowią rozwiązanie wszędzie tam, gdzie wstępuje problem z nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń. Stanowią także istotne wsparcie dla zastosowanych klimatyzatorów, powodując ich działanie wydajniejszym oraz przynosząc dodatkowo znaczące oszczędności kosztów energii elektrycznej. Przeciwsłoneczne folie termoizolacyjne niejednokrotnie bywają jedynym rozwiązaniem problemu nadmiernego nagrzewania wnętrz w miejscach, w których nie udało się osiągnąć komfortu cieplnego pomimo zastosowania nowoczesnych i wydajnych klimatyzatorów. Dotyczy to szczególnie pomieszczeń o dużych przeszkleniach lub o ekspozycji południowej (lub południowo-zachodniej). Nasze folie przeciwsłoneczne spełniają bardzo wysokie standardy jakości. Nie tylko doskonale spełniają swoje zadanie, ale cechują się również wieloletnią trwałością. Ich montaż to doskonały sposób na obniżenie kosztów utrzymania budynku. Już teraz zapraszamy do kontaktu i składania zamówień w naszej warszawskiej firmie.

Folie przeciwsłoneczne – wsparcie w regulacji temperatury

Zastosowanie odpowiednich folii okiennych nie tylko pozwala zredukować koszta związane z koniecznością klimatyzacji, ale również czyni funkcjonowanie budynku bardziej wydajnym i ekologicznym. Jeśli jesteś osobą, która troszczy się o środowisko naturalne, zapewne docenisz stopień energooszczędności, zapewniany przez tego rodzaju rozwiązanie. To nie tylko odciążenie dla portfela, ale również przemyślana gospodarka cieplna, która wyklucza konieczność zużywania sporych ilości energii latem do obniżenia temperatury, a zimą – do ogrzewania. Przeszklone budynki prezentują się efektownie, ale nie należą do najbardziej praktycznych przykładów architektonicznych. Jeśli jednak zaaplikujesz okienne folie przeciwsłoneczne, wadę tę bez trudu przekujesz w zaletę. Wykorzystaj światło, które dociera do wnętrza przez szklane przestrzenie, regulując dopływ promieni słonecznych w taki sposób, by zapewnić użytkownikom pomieszczenia komfort cieplny. To niezwykle proste – wystarczy montaż kilku folii przeciwsłonecznych.

Folia zapobiegająca utracie ciepła w budynku - Warszawa

Dodatkowo w okresie zimowym stanowią dodatkową barierę cieplną redukując utratę ciepła nawet do 30%. W niektórych sytuacjach, przy niewłaściwym doborze okien, stanowią alternatywę dla wymiany zakupionych przegród okiennych. Folie termoizolacyjne są w stanie podnieść efektywność energetyczną całego budynku, co ma niebagatelne znaczenie w świetle nowych przepisów budowlanych. Odpowiednio dobrane folie okienne będą kosztować Cię znacznie mniej niż nowe okna czy szyby, a tym bardziej dodatkowe ogrzewanie, stanowiące najbardziej nieefektywną i konsumującą energię strategię. Montaż folii to inwestycja jednorazowa. W dodatku jest całkowicie odwracalny – w każdej chwili możesz usunąć folie lub wymienić je na inny rodzaj. Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się więcej na temat samych produktów i oferty montażowej. Chętnie udzielimy Ci szczegółowych informacji. Jeśli nie masz pewności, czy folia przeciwsłoneczna zewnętrzna będzie odpowiednia dla konkretnej płaszczyzny, skonsultuj z nami swoje wątpliwości. Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa, ale współpracujemy również z Klientami spoza stolicy.

Folie przeciwsłoneczne występują są wielu odmianach, mogą różnić się: barwą (lub niemal bezbarwne), stopniem przyciemnienia, mogą (choć nie muszą) spełniać formę lustra weneckiego. Stanowią one dodatkowy element kształtowania architektury pozwalając na zmianę efektu wizualnego całego budynku. W naszej rozbudowanej ofercie znajdziesz folie okienne, na których stan nie wpłyną nawet najcięższe warunki atmosferyczne, poręczne i wytrzymałe. Oprócz regulacji dopływu światła, a tym samym temperatury panującej wewnątrz, folia okienna ogranicza również docieranie promieni UV do wnętrza nawet o 99.9%. Montaż folii przeciwsłonecznych wpływa więc korzystnie nie tylko na komfort cieplny, ale również na bezpieczeństwo użytkowników danego pomieszczenia. Co bardzo istotne, w wielu przypadkach jest to również ochrona mebli i innego wyposażenia pomieszczeń. Oferowane przez nas w Warszawie folie przeciwsłoneczne ograniczą między innymi zjawisko blaknięcia drewnianych frontów.Folie przeciwsłoneczne – zastosowanie

W przypadku folii przeciwsłonecznych spektrum możliwych zastosowań jest niezwykle szerokie. Sprawdza się ona zarówno w budynkach prywatnych, jak i lokalach usługowych czy w miejscach użyteczności publicznej. W zasadzie znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie ilość przeszklonej przestrzeni jest bardzo duża. Folie przeciwsłoneczne to niezbędny element wyposażenia domów ekologicznych – pomagają zmniejszyć zużycie energii na klimatyzację latem oraz ogrzewanie w okresie zimowym. Dzięki temu można się cieszyć niższymi rachunkami za eksploatację budynku, przyczyniając się jednocześnie do skuteczniejszej ochrony środowiska. Warto korzystać z możliwości, jakie daje natura, a także umiejętnie regulować jej wpływ na warunki panujące we wnętrzu. Zakup folii przeciwsłonecznej to jednorazowa inwestycja, która może się zwrócić w bardzo krótkim czasie. W przypadku wyboru modelu bezbarwnego wpływ ich montażu na aranżację wnętrz jest znikomy. Tego rodzaju akcesoria po zamontowaniu są praktycznie niewidoczne.

Tanie i funkcjonalne folie ochronne Warszawa

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą folii termoizolacyjnych firmy projektowe oraz deweloperskie.

Przeciwsłoneczne folie termoizolacyjne - zalety

W ciągłej ofercie posiadamy całą gamę produktów termoizolacyjnych i przeciwsłonecznych, które w zależności od modelu posiadają następujące funkcjonalności:

  • odbijają do 83% energii słonecznej
  • obniżają temp. w pomieszczeniu do 15 C
  • montaż zewnętrzny powodujący oddawanie zgromadzonego ciepła
  • redukują w 99,9% promienie UV
  • znacznie poprawiają wydajność klimatyzatorów
  • redukują utratę ciepła w zimie do 30%
  • poprawiają jakość światła zewnętrznego
  • poprawiają estetykę
  • występują w bardzo dużej gamie produktowej

Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami z warszawskiego biura. Na pewno zaproponujemy najlepsze rozwiązania. Mamy szeroki wybór folii przeciwsłonecznych, zawsze najwyższej jakości, które na pewno sprostają oczekiwaniom każdego.

Zobacz więcej: folie antywłamaniowe | folie matowe | folie ochronne warszawa | folie okienne | folie przeciwsłoneczne | folie reklamowe | oklejanie samochodów warszawa | oklejanie szyb warszawa | przyciemnianie szyb warszawa