INFOLINIA : 606 222 220

e-mail : artfoll@artfoll.pl

Folie okienne - Warszawa

Profesjonalny montaż folii okiennych przeciwsłoneczych

Oklejanie szyb ma na celu podwyższenie ich wytrzymałości oraz nadanie lepszych cech użytkowych. W zaadaptowanych pomieszczeniach, folia okienna montowana jest bez zakłócania warunków pracy w nich panujących. Dokładamy wszelkich starań, aby zachować czystość i porządek w trakcie wykonywana instalacji folii okiennych każdego rodzaju: antywłamaniowych, dekoracyjnych lub przeciwsłonecznych. Folie okienne montujemy także w miejscach trudnodostępnych oraz na wysokościach w budynkach na terenie Warszawy. Posiadamy wysoko wykwalifikowany zespół posiadający niezbędne pozwolenia na wykonywanie tego typu usług. Oferujemy klientom z Warszawy i okolic usługę instalacji folii okiennych - antywłamaniowych, przeciwsłonecznych oraz dekoracyjnych.

Ocena warunków wyklejania

Aby usprawnić proces wyceny na folie okienne: antywłamaniowe, dekoracyjne lub przeciwsłoneczne, przy składaniu zapytania prosimy o przygotowanie podstawowych danych odnośnie wymiarów oraz liczby szyb (lub innych powierzchni). Jest to szczególnie istotne w odniesieniu do dużych obiektów, które funkcjonują na terenie miasta Warszawa.

Jeżeli mają Państwo wątpliwości co do możliwości technicznych zainstalowania danych folii lub potrzebują porad związanych z ich instalacją, prosimy o kontakt z infolinią. Jeżeli zaistnieje taka potrzeba, jesteśmy w stanie wykonać wizję lokalną w obiekcie na terenie miasta Warszawa oraz przeprowadzić audyt, aby folie okienne zainstalować w sposób optymalny. Nasz pracownik na miejscu dokona rozpoznania warunków przeprowadzenia sprawnego oklejania, któremu zostaną poddane szyby. Nasze biura znajdują się w Warszawie oraz Giżycku.
Wykwalifikowany pracownik na miejscu dokona rozpoznania i określi, w jaki sposób wybrać i zainstalować folie okienne, antywłamaniowe, przeciwsłoneczne lub dekoracyjne.

Współpraca z architektami

Do współpracy zapraszamy biura architektoniczne oraz projektantów wnętrz z miasta Warszawa oraz z całej Polski, które uwzględniają w projektach folie okienne - antywłamaniowe, dekoracyjne bądź przeciwsłoneczne. Zainteresowanym służymy doradztwem technicznym oraz pomagamy w doborze odpowiednich rozwiązań. Projektanci oraz architekci objęci są przez nas atrakcyjnym programem lojalnościowym. Zapraszamy do współpracy klientów z miasta Warszawa oraz innych miast kraju, których interesuje oklejanie okien foliami.