INFOLINIA : 606 222 220

e-mail : artfoll@artfoll.pl

Folie Matowe - dekoracyjne - Artfoll Warszawa

Folie matowe, dekoracyjne

Folia matowa stosowana jest jako materiał dekoracyjny. Instalując ją na oknach i przegrodach szklanych możemy zmienić wygląd zewnętrzny budynków oraz ich wnętrz.

Zastosowanie matowych folii dekoracyjnych

Szklane powierzchnie matowe, które tworzą folie dekoracyjne skutecznie zastępują piaskowanie i wytrawianie szyb oraz mogą tworzyć nieprzejrzystą powierzchnię przegród szklanych, co zapewnia komfort i dyskrecję w pomieszczeniach o dużej ilości stanowisk pracy. Dzięki technologii produkcji folii dekora­cyjnych, z jednej strony mamy gwarancję do­brej przepuszczalności światła, a z drugiej ogra­niczenie wglądu do wnętrza pomieszczeń zapewnianą przez struktury matowe. Wszechstronne zalety użytkowe i estetyczne folii matowych kwalifikują je w sposób szczególny do stosowania w pomieszczeniach biurowych.

Wybór i funkcjonalność

Dekoracyjne folie matowe występują w wielu kolorach i wzorach (paski, kratki itp.) co pozwala na łatwą ich adaptację do wymagań klienta.
Folie matową poleca m.in. Państwowy Zakład Higieny oraz Państwowa Inspekcja Sanitarna jako praktyczny i prosty sposób w utrzymaniu czystości pomieszczeń, a jednocześnie nie zabierający światła dziennego.

Podstawowe zalety zapewnianie przez matowe folie dekoracyjne:

  • zapewniają dyskrecję
  • poprawiają estetykę
  • pomagają utrzymać czystość
  • przepuszczają światło dzienne
  • występują w wielu wariantach tekstur oraz kolorystycznych
  • polecane przez Państwowy Zakład Higieny oraz Państwową Inspekcję Sanitarną