INFOLINIA : 606 222 220

e-mail : artfoll@artfoll.pl

Folie Matowe - dekoracyjne - Artfoll Warszawa

Folie matowe, dekoracyjne - Warszawa

Strona główna => Folie matowe, dekoracyjne - Warszawa

Folia matowa stosowana jest jako materiał dekoracyjny. Instalując ją na oknach i przegrodach szklanych, możemy zmienić wygląd zewnętrzny budynków oraz ich wnętrz. Dzięki jej zastosowaniu nie trzeba inwestować w nowe modele wyposażenia, które zapewnią domownikom czy pracownikom niezbędny poziom prywatności. Wystarczy zaaplikować folie okienne lub przeznaczone na inne powierzchnie szklane, by zupełnie zmienić charakter pomieszczenia czy balkonu lub tarasu. To doskonała i tańsza alternatywa dla wymiany nietrafionego zakupu na nowy. Montaż produktu jest nieskomplikowany, a efekt, który zapewnia, może diametralnie zmienić atmosferę.

Zastosowanie matowych folii dekoracyjnych

Szklane powierzchnie matowe, które tworzą folie dekoracyjne skutecznie zastępują piaskowanie i wytrawianie szyb oraz mogą tworzyć nieprzejrzystą powierzchnię przegród szklanych, co zapewnia komfort i dyskrecję w pomieszczeniach o dużej ilości stanowisk pracy. Dzięki technologii produkcji folii dekora­cyjnych, z jednej strony mamy gwarancję do­brej przepuszczalności światła, a z drugiej ogra­niczenie wglądu do wnętrza pomieszczeń zapewnianą przez struktury matowe. Wszechstronne zalety użytkowe i estetyczne folii matowych kwalifikują je w sposób szczególny do stosowania w pomieszczeniach biurowych.

Innym zastosowaniem folii matowej jest umieszczenie jej w pomieszczeniach łazienkowych. Komfort korzystania z łazienki można poprawić, stosując folie samoprzylepne na wszelkiego rodzaju przepierzeniach czy szybie kabiny prysznicowej. Aplikacja tego rodzaju produktu jest odwracalna, a jego usunięcie z powierzchni jest równie nieskomplikowane, co montaż.

Folie matowe – doskonałe dla biur

W przypadku, gdy priorytetem jest stworzenie komfortowej atmosfery w miejscu pracy, folia matowa sprawdzi się doskonale. To również najprostszy i najszybszy sposób na zmianę charakteru szyb. Ich wymiana zazwyczaj trwa znacznie dłużej i wiąże się z większymi kosztami. Folia matowa zapewnia jednakowy efekt za znacznie niższą cenę. Jednocześnie w każdej w chwili można łatwo ją usunąć, zamiast po raz kolejny wymieniać szyby na nowe. Dekoracyjny wymiar oferowanego przez nas produktu to jeden z jego największych walorów. Stosując je, można bawić się różnego rodzaju fakturami i eksperymentować, zestawiając je ze sobą. Matowa folia okienna to zdecydowanie lepszy sposób na zapewnienie użytkownikom pomieszczenia prywatności niż zasłony czy rolety. Tego rodzaju akcesoria ograniczają bowiem dopływ światła, a jednocześnie gromadzą kurz, w związku z czym wymagają częstego czyszczenia. Wybór naszego produktu ułatwia zachowanie czystości, zwłaszcza w wielkopowierzchniowych biurach, których sprzątanie jest niezwykle czasochłonne.

Folie matowe okienne do dekoracji wnętrza

Oferowane przez nas matowe folie okienne pełnią głównie funkcję dekoracyjną, wpływając pozytywnie na estetykę wnętrza i poziom prywatności. Ich aplikacja nie wpływa negatywnie na przepuszczalność światła przez szyby – osoby korzystające z pomieszczenia mają dostęp do promieni słonecznych. Jeśli zależy Państwu na produkcie, który może być również stosowany prewencyjnie w przypadku włamań, wybuchów, gwałtownych warunków atmosferycznych czy wypadków, warto sprawdzić również nasze folie okienne ochronne. Zapewniają one osłonę przed rozpryskiem odłamków szklanych, a także dopływem szkodliwego promieniowania UV, które przyspiesza procesy starzenia i wpływa negatywnie na ludzką skórę, ale również na przedmioty znajdujące się w pomieszczeniu. Destrukcji pod wpływem promieni słonecznych ulegają zwłaszcza elementy wystroju, wykonane z naturalnych materiałów. Łatwo ograniczyć ich blaknięcie poprzez inwestycję w nasze produkty. Jeśli chcą Państwo połączyć funkcję dekoracyjną z ochronną, warto zdecydować się na aplikację obu rodzajów naszych artykułów.

Folie matowe – zalety

Dostępne w naszym asortymencie folie matowe doskonale sprawdzają się w charakterze elementu, zapewniającego prywatność użytkownikom pomieszczenia. To sprawia, że szczególnie chętnie wykorzystywane są w miejscach użyteczności publicznej, np. tam, gdzie użytkownicy przebierają się i kąpią – na basenach czy halach sportowych. Równie często stosuje się je w gabinetach lekarskich i centrach terapeutycznych, gdzie poczucie prywatności jest kluczowe dla komfortu pacjenta. Mieszkańcy domów z ogrodem zimowym także docenią właściwości folii matowych – dzięki ich zamontowaniu mogą swobodnie korzystać ze spokojnego zakątka pełnego roślin bez obaw o ciekawskie spojrzenia. Nasze produkty to znakomita alternatywa dla drzwi i okien wykonanych ze szkła mlecznego. Gwarantują ten sam efekt za znacznie niższą cenę. W dodatku folię można w każdej chwili zdemontować, całkowicie zmieniając charakter wnętrza. Matowe nakładki na szybę to znakomite rozwiązanie dla każdego, kto lubi częste remonty i zmiany wystroju.

Szeroki wybór folii matowych

Dekoracyjne folie matowe występują w wielu kolorach i wzorach (paski, kratki itp.) co pozwala na łatwą ich adaptację do wymagań klienta. Warto wybrać swój ulubiony model spośród szerokiego spektrum tekstur. Jako lider w branży, zapewniamy naszym Klientom stale aktualizowany wachlarz modeli folii dekoracyjnych, które łatwo dostosować do różnych rodzajów wnętrza. Zachęcamy do kontaktu z nami, by dowiedzieć się więcej o naszych produktach – chętnie udzielimy wsparcia w doborze idealnego modelu.

Folie matową poleca m.in. Państwowy Zakład Higieny oraz Państwowa Inspekcja Sanitarna jako praktyczny i prosty sposób w utrzymaniu czystości pomieszczeń, a jednocześnie nie zabierający światła dziennego. Doskonale sprawdzi się zwłaszcza w zakładach wielkopowierzchniowych i przestrzeniach biurowych, w których może znacznie poprawić warunki pracy, a tym samym – komfort i zadowolenie pracowników.

Podstawowe zalety zapewnianie przez matowe folie dekoracyjne:

  • zapewniają dyskrecję
  • poprawiają estetykę
  • pomagają utrzymać czystość
  • przepuszczają światło dzienne
  • występują w wielu wariantach tekstur oraz kolorystycznych
  • polecane przez Państwowy Zakład Higieny oraz Państwową Inspekcję Sanitarną

Zobacz więcej: folie antywłamaniowe | folie matowe | folie ochronne warszawa | folie okienne | folie przeciwsłoneczne | folie reklamowe | oklejanie samochodów warszawa | oklejanie szyb warszawa | przyciemnianie szyb warszawa