INFOLINIA : 606 222 220

e-mail : artfoll@artfoll.pl

Folie ochronne Haccp od Artfoll w Warszawie

Folie ochronne HACCP - Warszawa

Strona główna => Folie ochronne HACCP - Warszawa

Artfoll Warszawa poleca folie bezpieczne HACCP służą zabezpieczeniu powierzchni szyb przed niekontrolowanym przemieszczaniem się ich odłamków w momencie przypadkowego rozbicia.

Folie ochronne - zastosowanie

Folie ochronne przeznaczone są głównie do budynków użyteczności publicznej, takich jak: urzędy, sądy, szpitale, szkoły, przedszkola, hale sportowo-widowiskowe oraz do różnego typu hal produkcyjnych, hal magazynowych, przeszkleń na ciągach produkcyjnych. Ich zastosowanie pozwala na uniknięcie odpowiedzialności z odniesionych tytułu ran (śmierci) odniesionych na skutek zaniedbania kwestii bezpieczeństwa. Mają również szerokie zastosowanie w przemyśle transportu publicznego - w Warszawie i innych miastach - jako zabezpieczenie przed zarysowaniami oraz graffiti będącym najczęstszą formą wandalizmu na przeszkleniach taboru kolejowego i drogowego.

Folie bezpieczne (ochronne) są idealnym rozwiązaniem w przypadku zabezpieczenia szyb czołowych przed odpryskami i uszkodzeniami, w przypadku autobusów, lokomotyw czy ekskluzywnych samochodów. Nie tylko znacznie obniżają koszty eksploatacji , ale także stanowią znakomite zabezpieczenie witryn sklepów i lokali usługowych

Artfoll Warszawa dostarcza folie wymagane w przemyśle przetwórstwa spożywczego w celu zabezpieczenia przed pojawieniu się w tych produktach odłamków stłuczonego szkła.

Folie ochronne przeciwko trudnym zabrudzeniom

Nasze produkty z tej linii sprawdzą się również w miejscach, w których powierzchnie płaskie są szczególnie narażone na wszelkiego rodzaju zabrudzenia. Chronią szyby między innymi przed pokryciem trudnousuwalnymi substancjami, takimi jak markery czy farby. Dzięki zgodności z systemem HACCP mogą być wykorzystywane w zakładach produkcji, które podlegają szczegółowym normom dotyczącym standardów bezpieczeństwa zachodzących w nich procesów.

Umiejętnie zamontowane ochronne folie na różnego rodzaju szklanych płaszczyznach, chronią ich powierzchnię przed powstawaniem rys czy pokryciem farbą. Najważniejszą ich funkcją jest jednak zapobieganie rozprzestrzenianiu się odłamków w przypadku rozbicia szyby. To niezwykle istotna funkcja, zwłaszcza w przypadku pojazdów prywatnych i publicznych, szczególnie narażonych na różnego rodzaju wypadki. Odpryski odłamków mogą poważnie zaszkodzić zdrowiu, a nawet zagrozić życiu. Zastosowanie ochronnych elementów to więc podstawowy element zabezpieczenia przed skutkami wypadków.

Folie ochronne na ekstremalne warunki atmosferyczne

Stłuczki samochodowe to niejedyny możliwy scenariusz, w którym odłamki szkła mogą zagrozić bezpieczeństwu osób znajdujących się w pobliżu szyb. Folia ochronna to również zabezpieczenie przed rozpryśnięciem się płaszczyzny szklanej w przypadku ekstremalnych warunków atmosferycznych czy wybuchu. Warto uprzedzić bieg wypadków, inwestując w stosowną ochronę. Prewencja to podstawa – zakup tego niedrogiego produktu może uratować życie. A przy tym jego koszt jest naprawdę niewielki. Dystrybuowane przez nas folie ochronne są dostępne w atrakcyjnych cenach i poręczne. Dzięki przemyślanemu designowi posłużą przez lata. To najwyższej jakości produkty, które sprostają oczekiwaniom wszystkich osób i doskonale sprawdzą się w każdym zastosowaniu.

Folie ochronne dobry sposobem na promienie UV

Jeśli na co dzień przebywacie Państwo w przeszklonym budynku, bez wątpienia zdajecie sobie sprawę z tego, jak uciążliwe bywa nagrzewanie się takich przestrzeni. Rozległe szklane płaszczyzny są efektowne, ale generują koszta – latem intensywnie się rozgrzewają, a zimą nie izolują ciepła. Doprowadza to do sytuacji, w której konieczne jest poniesienie dodatkowych kosztów w związku ze stałym funkcjonowaniem klimatyzacji. Tymczasem, aby ograniczyć nagrzewanie się pomieszczeń, wystarczy zamontować specjalne folie ochronne, które pomagają redukować dostęp światła, będący decydującym czynnikiem w kontekście komfortu korzystania z przeszklonych przestrzeni. To najprostsza droga do energooszczędności, a tym samym redukcji kosztów związanych z pobieraniem prądu potrzebnego do klimatyzacji. Wystarczy jednorazowa inwestycja w dobrej jakości produkt, który w dowolnym momencie można usunąć. Nasze produkty mogą ograniczyć dopływ energii słonecznej nawet o 20% – to istotna zmiana dla osób przebywających wewnątrz pomieszczenia.

Folie ochronne zatrzymują promieniowanie UV

Kolejna zaleta takiego rozwiązania ma związek z zatrzymywaniem promieni UV. Mają one negatywny wpływ na skórę, a także przedmioty znajdujące się w obrębie ich intensywnego oddziaływania – zwłaszcza te wykonane z materiałów naturalnych. Warto zainwestować w niedrogie elementy zabezpieczające, które pozwalają na redukcję dopływu promieni UV do minimum. Montaż tego rodzaju produktów ochronnych to również doskonały sposób na ochronę mebli przed wypłowieniem. Jeśli wyposażenie wnętrz jest stale narażone na dopływ intensywnego światła słonecznego, degradacja materiałów, z których zostało wykonane, jest nieunikniona. Folia ochronna pozwala na ograniczenie negatywnego wpływu promieni słonecznych, jednocześnie nie zaciemniając pomieszczenia. Zajmujemy się nie tylko ich dystrybucją, ale również montażem. To czynność, którą warto powierzyć w ręce profesjonalistów.

Folie ochronne – zalety

Dostępne w naszym asortymencie folie ochronne mogą być umieszczane na najróżniejszych płaszczyznach szklanych. Mają szerokie zastosowanie, od antywłamaniowego po regulujące temperaturę panującą wewnątrz pomieszczenia i filtrujące szkodliwe promieniowanie UV. Są tanie i obniżają koszty utrzymania budynku. Nie wpływają na charakter aranżacji wnętrza, zwłaszcza jeśli zdecydujesz się na wersję bezbarwną - po naklejeniu są niewidoczne. Folie ochronne sprawdzą się na wszystkich typach okien. Są odporne na zarysowania, dzięki czemu doskonale prezentują się przez lata. Z wykorzystaniem tych przyciemnianych łatwo można dodać elegancji aranżacji czy karoserii auta. Każda osoba zainteresowana najwyższej jakości foliami może dokonać zakupu w naszym sklepie, gdzie znalazły się wyłącznie starannie wyselekcjonowane produkty.

Dokładne dane na temat folii ochronnych - Warszawa

Szczegółowe informacje na temat folii ochronnych udzielane są przez naszych pracowników z biur w Warszawie. Zapraszamy do współpracy biura architektoniczne, firmy komunikacyjne oraz placówki publiczne z miasta Warszawa oraz innych regionów kraju. Nasze folie ochronne cieszą się popularnością z uwagi na wyjątkową skuteczność w zapobieganiu rozprysków szyb przy wszelkiego rodzaju wypadkach. Znajduje zastosowanie w pomieszczeniach o dużym współczynniku płaszczyzn szklanych, umożliwiając redukcję dopływu promieni UV. Zachęcamy do konsultacji w sprawie właściwości produktów lub do zapoznania się z listą poniżej. Chętnie pomożemy w doborze najlepszych artykułów.

Podstawowe cechy produktów:

 • zabezpieczają przed odniesieniem ran
 • obowiązkowe w instytucjach publicznych
 • posiadają wymagane atesty ITB klasy 01 t. z. klasa bezpieczna
 • spełniają wymogi systemów HACCP i IFS
 • stanowią podstawowe zabezpieczenie przed włamaniem
 • redukują do 99% szkodliwe promienie UV
 • zabezpieczają przed skutkami zamalowania farbą i markerem
 • zabezpiecza przed zarysowaniami
 • obniżają realne koszty funkcjonowania taboru kolejowego i drogowego
 • oszczędzają czas na usunięci uszkodzeń
 • przeznaczony na zewnątrz i do wewnątrz obiektów

Zobacz więcej: folie antywłamaniowe | folie matowe | folie ochronne warszawa | folie okienne | folie przeciwsłoneczne | folie reklamowe | oklejanie samochodów warszawa | oklejanie szyb warszawa | przyciemnianie szyb warszawa