INFOLINIA : 606 222 220

e-mail : artfoll@artfoll.pl

Wytrzymałe folie antywłamaniowe - Artfoll Warszawa

Folie antywłamaniowe - Warszawa

Strona główna => Folie antywłamaniowe - Warszawa

Folie antywłamaniowe stanowią skuteczną barierę przed włamaniem poprzez wybicie szyby w przegrodzie okiennej. Po montażu pozostają niewidoczne, choć są rozwiązaniem równie skutecznym jak kraty stalowe czy atestowane rolety antywłamaniowe. Dodatkowo należy podkreślić fakt, iż większość rolet zewnętrznych, to rolety dekoracyjne nie posiadające funkcjonalności antywłamaniowej przez co nie stanowią poważnej bariery dla włamywacza. Zastosowanie folii antywłamaniowej jest rozwiązaniem znacznie tańszym oraz bardziej estetycznym od wymienionych powyżej. Chronią także przed niebezpiecznymi odłamkami powstającymi w momencie włamania. Warto zabezpieczyć się przed taką ewentualnością – kawałki szkła mogą bowiem stanowić zagrożenie dla zdrowia i życia.

Folie antywłamaniowe tanio w Warszawie

Prewencja włamań to jeden z najważniejszych elementów zabezpieczenia domu przed możliwymi wypadkami losowymi. Nawet stosując system antywłamaniowy w postaci monitoringu czy alarmu trudno o stuprocentową pewność w kwestii ochrony. Warto wzmocnić ją, inwestując w antywłamaniowe folie okienne, które uniemożliwią wybicie szyby, co jest najczęstszym sposobem na dostanie się włamywaczy do środka. Stosując to rozwiązanie, zyskuje się komfort psychiczny i pewność, że domownicy mogą czuć się w środku bezpieczni, a własność jest należycie zabezpieczona. Jeśli zależy Państwu na kompleksowej ochronie, profesjonalnie wykonana i zamontowana folia antywłamaniowa spełni oczekiwania w stu procentach. Główna zaleta tego rodzaju inwestycji to koszt znacznie niższy niż wykorzystanie krat antywłamaniowych czy innych rozwiązań prewencyjnych. Dodatkowo antywłamaniowe folie są łatwe w montażu, a po zamontowaniu, w przeciwieństwie do innych technik zabezpieczeń, pozostają zupełnie niewidoczne. Dzięki temu mogą okazać się skuteczniejsze niż pozostałe. Dla wzmocnionej ochrony warto zestawić ze sobą kilka akcesoriów antywłamaniowych.

Jakościowe folie antywłamaniowe dla bezpieczeństwa

Oferowane przez nas folie posiadają atesty ITB od klasy 01 do P2A. Spełniają wymogi HACCP i IFS dzięki czemu są one dopuszczone do stosowania w branży przetwórstwa spożywczego. Co więcej, jako folie przeciwsłoneczne, zatrzymują szkodliwe promienie UV w 99%, co wpływa korzystnie na bezpieczeństwo osób przebywających w danym pomieszczeniu czy pojeździe, ale również na elementy wystroju, znajdujące się wewnątrz. Nadmierne oddziaływanie promieni słonecznych może bowiem przyspieszać ich starzenie się i blaknięcie. Nasze multifunkcjonalne folie ochronne mogą również znacznie zredukować nagrzewanie się pomieszczenia, co umożliwia redukcję kosztów związanych z wykorzystywaniem klimatyzacji. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat doboru lub montażu folii, zachęcamy do kontaktu z nami, by uzyskać szczegółowe informacje. Antywłamaniowe folie okienne, którymi dysponujemy, należą do produktów o najwyższym standardzie wykonania, dzięki czemu są nie tylko skuteczne, ale również poręczne i trwałe.

 • stanowią skuteczną barierę przed włamaniem
 • po montażu pozostają niewidoczne
 • zapewniają estetykę
 • chronią przed niebezpiecznymi odłamkami szkła
 • posiadają atesty ITB od klasy 01 do P2A - spełniają wymogi HACCP i IFS (dopuszczone do stosowania w branży spożywczej)
 • zatrzymują promieniowanie UV w 99%

Folie antywłamaniowe najwyższej jakości

Dobrej jakości folie antywłamaniowe to podstawowa ochrona, zapewniająca domownikom poczucie bezpieczeństwa niezależnie od lokalizacji budynku mieszkalnego. Jeśli nie chcesz inwestować w monitoring czy obsługę firmy ochroniarskiej, warto zabezpieczyć się w taki sposób. W przeciwieństwie do wymienionych wyżej rodzajów ochrony, zastosowanie folii antywłamaniowych wymaga tylko jednorazowej inwestycji. Nie są to drogie akcesoria, zwłaszcza biorąc pod uwagę ich właściwości. Estetyczne i eleganckie, nie rzucają się w oczy i wtapiają się we wnętrze, niezależnie od jego aranżacji. Kupując w naszym sklepie, Klienci mogą liczyć na najwyższą jakość produktów, które po zamontowaniu są całkowicie niewidoczne. Nasze folie z tej kategorii są nieco grubsze od standardowych, co wynika z ich szczególnych funkcji. Doskonale sprawdzą się między innymi w takich miejscach, jak:

 • mieszkania,
 • domy jednorodzinne,
 • biura,
 • lokale usługowe,
 • zakłady przemysłowe,
 • fabryki produktów spożywczych.

Folie antywłamaniowe filtrujące promienie UV

W przypadku oferowanych przez nas folii antywłamaniowych udało się połączyć kilka istotnych zabezpieczeń – oprócz ochrony przed rabunkiem, filtrują również promieniowanie UV. Przebywając w domach, zazwyczaj nie nakłada się filtra ochronnego na skórę ani nie nosi okularów. Standardowa szyba nie chroni jednak przed wpływem szkodliwego ultrafioletu. Choć światło słoneczne jest w budynkach pożądane, naturalnie ogrzewając i rozjaśniając wnętrze, promieniowanie UV, które w ten sposób wpada do środka, nie jest bezpieczne dla mebli. Może wpływać na nie destrukcyjnie, powodując między innymi blaknięcie i odbarwienie. Folia antywłamaniowa gwarantuje filtrację szkodliwych promieni sięgającą nawet 99% procent. Jej zakup i montaż to znakomity sposób na połączenie dwóch korzyści – ochrony przed włamaniem i słońcem.

Zobacz więcej: folie antywłamaniowe | folie matowe | folie ochronne warszawa | folie okienne | folie przeciwsłoneczne | folie reklamowe | oklejanie samochodów warszawa | oklejanie szyb warszawa | przyciemnianie szyb warszawa